DACIA DOKKER VAN

Galeri

Dinamik ve Tutumlu

Yükleme hacmi, sürüş konforu, kolay erişim, Dacia Dokker Van’da günlük yaşamda işinizi kolaylaştırmak için her şey var. Onunla çok sayıda avantajdan yararlanırsınız… Örneğin 2,5 m3 fiyatına 3,3 m3 yükleme hacmi. Tutumluluk yönünden ise, tam bir profesyonel… Ve performans bakımından, 1.5 dCi 75 bg dizel motor her şekilde işinizi görüyor. Gerçek bir iş ortağınız olarak, fonksiyonel donanımları ve geniş iç mekânı konforunuza büyük ölçüde katkıda bulunuyor.

Dacia Dokker Van’ın avantajları

Dacia Dokker Van’da alıştığınız Dacia cömertliğini bulacaksınız: yükleme kapasitesi, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarınız karşılanırken hiçbir şey atlanmadı.

Dacia Dokker Van - Yükleme kapasitesi

Yükleme kapasitesi

İşlevsel ve pratik

Dokker Van yükleme ve erişim anlamında bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tüm eşyalarınızı kolayca yükleyebilmeniz için, Dokker Van’da 703 mm yükleme genişliği sunan bir sürgülü yan kapı var. Üstelik, çok pratik asimetrik arka kapıları 1,08 m genişliğinde bir açıklık sunuyor. Böylesine kolaylık ve rahatlık sağlamak, gerçekten iyi bir iş ortağı olmak demektir!

Ve çok daha fazlasını…

Dokker Van’ı keşfedin

Dacia Dokker Van - Kabin görünüm

Teknoloji

Akıllı çözümler

Dacia Dokker Van - Multimedya

Media Nav multimedya sistemi

Dacia Dokker Van yolda hayatınızı kolaylaştırmak için Media-Nav multimedya sistemiyle donatıldı. Doğrudan ve sezgisel tasarımıyla bu sistem seyir, telefon, radyo ve multimedya gibi özelliklere erişim sağlar. Hız sabitleyici fonksiyonu, park sensörü ve arka park sensörü daha kolay bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Kabin

Geniş iç mekan

Dacia Dokker Van - Sürgülü yan kapı

Sürgülü yan kapı

703 mm’yle kategorisinin en büyükleri arasında yer alan sürgülü yan kapısı sayesinde, Dacia Dokker Van’ın yükleme alanına erişmek çok kolaydır. Bu kapı özellikle dar alanlarda çok pratiktir.
Dacia Dokker Van - Yükleme alanı

Yükleme alanı

Tam veya kısmi döşemeyle yükleme alanını koruyup temiz tutabilirsiniz*.

* Opsiyonel

Sağlam ve güvenilir

Güvenli sürüş

Dacia Dokker Van - Elektronik Denge Programı (Esp)

Elektronik Denge Programı (Esp)

Esp sayesinde, geçici olarak yol tutuşunun kaybolması halinde aracınızın hakimiyetini kaybetmezsiniz. Bir veya daha fazla tekerlek üzerinde fren uygulanması aracın yoldan çıkmasını engeller.

Dacia Dokker Van - Hava yastıkları

Hava yastıkları

Dacia Dokker Van güvenliğiniz için hava yastıklarıyla donatıldı. Ön yolcu koltuğuna çocuk koltuğu yerleştirmek isterseniz, yolcu yan hava yastığını devre dışı bırakmayı unutmayın. Maksimum güvenlik için basit bir işlem.

*Gösterilen Dacia Dokker Van modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.