Renault MEGANE Sedan

MEGANE Sedan

MEGANE Sedan

MEGANE Sedan

MEGANE Sedan

Tavrın ruhunu yansıtsın!

Renault Megane Sedan - Oranlarına hayran kalacaksınız

Oranlarına hayran kalacaksınız

Karizmatik Renault MEGANE Sedan’dan kimse gözlerini alamaz. Sedan gövdesi, dinamik hatları ve geniş tasarımıyla, kendine özgü, canlı ve zarif bir tarzı vardır.
Renault Megane Sedan -  Şimdi hayat tarzını yaşama zamanı

Şimdi hayat tarzını yaşama zamanı

Dijital hız göstergesi, renkli Head Up Display ekranı, ergonomik orta konsolu, geniş 8,7″ dikey dokunmatik ekranı ve diğer özellikleriyle Renault MEGANE Sedan’ın direksiyonuna geçtiğinizde her şey kontrolünüz altındadır.

Dış Tasarım

Renault Megane Sedan - Sınırları zorlayan dış tasarım

Sınırları zorlayan dış tasarım

MEGANE Sedan, sağlam, dinamik ve kromla vurgulanan hatlarıyla sınırları zorluyor. Geniş ve kaslı yapısıyla hiç olmadığı kadar kendinden emin..
Renault Megane Sedan - Dinamik bir Sedan

Dinamik bir Sedan

Renault MEGANE Sedan dinamizmle dolup taşıyor. Kaslı kaputu, geniş omuzları, ince hatları ve şekillendirilmiş yan panelleri modern ve sofistike karakterini vurguluyor.
Renault Megane Sedan - Işığın yolunu aydınlatsın

Işığın yolunu aydınlatsın

İddialı krom ızgaranın her iki yanında yer alan PURE VISION FULL LED ön farlar, 3D Edge Dizayn C şeklinde LED gündüz sürüş farları ile daha da dikkat çekici hale geliyor. Krom elmasın hakkını gururla veren Renault MEGANE Sedan ışığıyla göz kamaştırıyor.

İç Tasarım

Renault Megane Sedan - Her şey kontrolünüz altında!

Her şey kontrolünüz altında!

TFT Renkli Gösterge ekranı, renkli Head Up Display ekranı, ergonomik orta konsolu, geniş 8,7″ sezgisel, dikey dokunmatik ekranı ve diğer özellikleriyle Renault MEGANE Sedan’ın direksiyonuna geçtiğinizde her şey kontrolünüz altındadır.
Renault Megane Sedan - Üst sınıf seyahat

Üst sınıf seyahat

MEGANE Sedan elektrikli açılır panoramik cam tavanıyla daha aydınlık, daha ferah… Kişiselleştirilebilir ortam ışıklandırması orta konsolu ve kapı panellerini ortaya çıkararak sürücünün ruh haline uygun atmosferi yaratıyor. Her detayda bir sürüş keyfi, her sürüşte yeni deneyimler saklı.
Renault Megane Sedan - Eller serbest bagaj kapağı

Eller serbest bagaj kapağı

Renault MEGANE Sedan’ın bagajını açmak için ellerinizi kullanmanıza gerek yok. Ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirin ve bagaj kapağının nasıl açıldığını izleyin.

Performans

Gerçek duygular, gerçek üstü performans

ENERGY serisi motor yeni verimli teknolojileri otomobil ile buluşturarak yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını ciddi biçimde düşürmeye yardımcı oluyor.

Renault Megane Sedan - Gerçek duygular, gerçek üstü performans

ENERGY dCi 130

Beklentileri yüksek olan sürücülerin isteklerini karşılayabilecek düzeyde bir dizel motor… Motorun cömert tork düzeyi üst düzey sürüş keyfi için kararlı ve verimli bir hızlanmayı garantiliyor. Düşük yakıt tüketimi de kullanım maliyetleri üzerinde doğrudan kontrol sağlıyor.

ENERGY dCi 110

ENERGY dCi 110 EDC

Dizel ENERGY dCi 110 tam bir verimlilik modeli… Altı vitesli manüel şanzımanı sayesinde yakıt tasarrufu ve performansı başarıyla bir araya getiriyor. Bunun yanı sıra çift kavramalı otomatik EDC şanzıman da esnekliğe ve sürüş keyfine katkıda bulunuyor. Yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını manüel şanzımanla aynı seviyeye çekiyor.

ENERGY dCi 90

Altı vitesli düz şanzımanıyla dizel ENERGY dCi 90 motoru performanstan ödün vermeden en düşük CO2 seviyelerini sunuyor. Uygun maliyetlerle keyifli ve bilinçli bir sürüş keyfi vadediyor.

Dijital Satış Danışmanı

Renault Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

Renault MEGANE Sedan’la bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault MEGANE Sedan modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.